Reportáž z futbalového zápasu

Kategória

ilustračný obrázok

Futbalisti našej obce zdolali oslabeného súpera výsledkom 4:0 a vybojovali si po jesennej časti druhú priečku ligovej tabuľky. Súperova obec tak bude zimovať ôsma.

V drese domácich treba pochváliť Ivana Minyu, ktorý bol v zápase mimoriadne aktívny a prihrával na prvé dva góly svojho tímu. Povesť strelca obhájil Štefan Krčmárik, ktorý si vytvoril množstvo dobrých gólových príležitostí a zaťažil konto súpera dvomi gólmi. Hostí svojimi pohotovými zákrokmi viackrát výborne podržal brankár Kraják.

TJ PS Naša Obec – FK Vedľajšia Obec 4:0 (2:0)
Góly: 31. Tököly, 42. Tatár, 54., 79. Krčmárik
ŽK: 24. Javorský

TJ PS Naša Obec : Pažout – Fehérpataky, Dekiš, Kaprálik, Krčmárik, Glezgo (62. Mališ), Brašeň, Tököly (46. Števkov), Tatár, Polc, Minyu

FK Vedľajšia Obec : Kraják – Javorský, Jucha, Vilmon, Lupták (80. Ľ. Barák), Hrabko, Kuma, Hanusz (46. Kružlic), Mudrák, Gallo, N. Barák

Zverejnené 26. júna 2019.
Upravené 26. júla 2019.