Kollárovci zaplnili počas Dní obce celý štadión

Kategória

Uplynulé Dni obce sa podľa organizátorov vydarili. Hoci slnko sa spod mrakov predieralo ťažšie a kde-tu aj trocha zapršalo, dopoludňajší ako aj popoludňajší program prilákal na futbalový štadión množstvo ľudí. Výnimkou nebol ani koncert Kollárovcov.

Aj keď na začiatku vystúpenia hudby z východu sa o slovo prihlásil mierny dážď, nakoniec vykuklo slnko a Kollárovci zabavili svojimi hitmi malých i veľkých. Nechýbali ani piesne v rusínčine a na záver odznela pieseň Goraľu cy či ne žaľ. Po ich koncerte sa pred publikum postavil zabávač Ander z Košíc, ktorý taktiež rozprúdil krv v žilách, a to najmä starším ročníkom. Dobrá atmosféra sa postarala aj o zotrvanie jarmočníkov v meste až do soboty popoludnia, 15. júna. Podľa organizátorov tak sprievodný program Dní obce dopadol na výbornú, nielen vďaka účinkujúcim, ale aj kvôli počasiu a nemuseli tak žiadne z vystúpení presunúť do priestorov Domu kultúry.

Zverejnené 26. júna 2019.
Upravené 26. júla 2019.